نمایشگاه کتب اهدایی به کتابخانه آستان

#نمایشگاه_کتب_اهدایی
گزارشی از کتب اهدایی به کتابخانه آستان مقدس در مهر ماه ۱۴۰۰ و تشکیل نمایشگاه از کتب اهدایی
در مهرماه ۱۴۰۰ تعداد ۱۲۴۳ جلد کتاب به کتابخانه آستان مقدس اهدا شده است. از این تعداد یک نسخه خطی ، سه جلد کتاب چاپ سنگی و ۲۰ جلد به زبان های دیگر( غیر فارسی) بوده است.
همچنین برخی از کتب مزبور از سوی مؤلفین و ناشرین محترم اهدا شده که عبارتند از آیت الله سید محسن خرازی، دکتر عطیه سادات صابری، قدسیه شیخ زاده ، محمدعلی باقی، دکتر مشکور کاظم العوادی، انتشارات انصاریان، دبیرخانه کنگره گرامیداشت شهید آیه الله اشرفی اصفهانی(ره) و مرکز نشر آثار مرحوم آیه الله حاج شیخ محمدعلی اسماعیل پور قمشه ای قمی .
از جمله برنامه هایی که اخیرا در کتابخانه آستان مقدس برنامه ریزی شده است تشکیل نمایشگاه از آثاری که بصورت مجموعه و تعداد قابل توجه به کتابخانه اهدا شده است. و اولین نمایشگاه از آثار اهدایی حضرت آیت الله جنتی بود که مدتی قبل تشکیل شد و هم اکنون آثار اهدایی بیت مرحوم حضرت آیت الله میرمحمدی که ۵۵۰ جلد کتاب چاپی و ۷ جلد کتاب چاپ سنگی و تعداد قابل توجهی نشریات بوده است در کتابخانه تشکیل و برقرار است.                                                              
فرزند آن مرحوم جناب آقای سید حسن میرمحمدی در بازدیدی که از نمایشگاه داشتند ضمن اظهار خرسندی از شکل گیری چنین نمایشگاهی که در پاسداشت یاد و نام آن مرحوم و ترویج کتاب ، کتابخوانی و اهدای کتاب می باشد از کلیه دست اندرکاران کتابخانه تقدیر و تشکر نمودند.  
#حضرت_فاطمه_معصومه_سلام_الله_علیها
@haramqom_lib
https://eitaa.com/joinchat/2937520146C323b467cf1 
پرتال کتابخانه   
http://10.10.10.24/portal/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *